Transformers 6 izle Full HD Türkçe Tek Parça 1080P
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3 Yorum164 Görüntülenme

Transformers 6 izle Full HD Türkçe Tek Parça 1080P

Transformers 6 izle, Transformers 6 full izle, Transformers 6 2018 izle filminde Transformers boxset film serisi toplam beş seriden oluşacak olup serinin son filmi Transformers 5 ile son bulacaktır diye tahmin edilmekte. Serinin ilk filmi 2007 yılında sinemalarda vizyona girdikten sonra 2009, 2011, 2014 ve 2017 yıllarında serinin devam filmleri yayınlanmıştır.
Transformers 6, Transformers 5’ün devam filmidir. Öncelikle bu filmde ne olacak söyleyeyim (tahmin) : Optimus Prime yaratıcılarını arayacak, Galvatron Dünya’ya Unicron’dan güç alarak bir saldırı düzenleyecek yeni Autobotlar gelecek : Hot Rod,Ultra Magnus falan. Hot Rod, Optimus Prime’ın yokluğu sırasında lider olacak. Optimus Prime yaratıcılarını yenecek. 5. filmde bence Galvatron ve Decepticonlar kazanacak ve Optimus Primes sonunda dünyaya yol alacak ve film bitecek. Transformers 6’da Optimus Prime Dünya’ya döndükten sonra Galvatron ve Decepticon’ların hüküm sürdüğünü insanların yok olduğunu Autobotların saklandığını farketmiştir. Optimus autobotlar ile buluşur Autobot’lardan Bumblebee ölür. Optimus yardım için Dinobotları çağırır. Savaşırlar Galvatron da Predacon’ları yaratır. Predaconlar Dinobotlar ile savaşır hem Predaconlar hem Dinobotlar yok olur. Optimus de son savaşta Galvatron ile savaşır. Optimus kazanır matrix’i açar ve Unicron’u yok eder. Ve Transformers serisi nihai SONa kavuşur.1990’lı yıllarda güzel ülkemiz Türkiye’de Transformers’ların çizgi filmleri yayınlanmıştı. Ben hiç kaçırmadan baştan sona bütün bölümlerini izleyerek bende büyük bir hayranlık uyandırmışlardı.

Transformers 6 Full izle

Transformers 6 türkçe dublaj izle

Bir önceki yayınladığımız filmi Blade Runner 2049 izle Türkçe 1080P başlıklı filmin bıçak sırtı 2049 türkçe dublaj izle, blade runner 2049 fragman ve Blade Runner 2049 izle 'de izlemenizi öneririz. Pişman Olmayacaksınız 🙂

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (3)

    Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz.Reklamı Geç