4N1K izle 2017 Yerli Film

AÇILMAYAN FİLMİ YORUMLAR KISMINDA BİLDİRİNİZ!!

4n1k izle

Uyarı!: Filmin Açılması İnternet Hızınıza Göre 5Dk Arası Değişir. Bu arada sitemizde bulunan son dereceğe beğenilen Baby Driver izle filmine göz atabilirsiniz..

4N1K (2017) 2. Fragman | izlesene.com

4n1k full izle

“4N1K izle 2017 Yerli Film” için 226 cevap

  1. Hiçbir sitede bu filmi izleyemiyorum. Bütün siteler vaktimizi çalmaktan başka hiçbir şey yapmıyorsunuz. Eğer açılmayacaksa insanları boşuna kandırmayın.

  2. Daha önce kitabını da okumuştum çok çok güzeldi. Umarım film de öyledir heyecanla seyretmeyi bekliyorum

  3. Bu bir oyun hicbir site filmi sitesinesine koyamamis isim oldugu icin sinamaya gidemedim internetten izlemeye calistim fakat 2,5 aydir bekliyorum kimse becerip filmi sitesine koyamamis rezillik.

  4. bu filmi sinemada izledim ve çok beğendim bir dah izlemek istiyorum ama 2 bilgisayardada denedim olmuyor inşallah burda açılır

  5. Arkadaşlar ben yanlışlıkla siteyi geçmişte unutmuşum bir gün sonra gördüm hala açılmamıştı yani açılmıyor madem açılmıyor bu filmi buraya ne bok demeye koyuyonuz orasıda ayrı mesele

  6. delirmek üzereyim hiçbir siteden açamıyorum 5dk dan daha fazla hatta 10 dkdan daha fazla bekledim kaç yerde…….!!!!!!! AÇILMIYOR. bu sitede de bekliyorum ama açılacak gibi değil. ümidimi kestim ben. inş size açılr.

  7. ÇOK TEŞEKKÜRLERR:)))) GÜZEL BİR FİLMDİ SİNEMADA DA İZLEMŞİŞTİM BİR OKURKUŞ OLARAK BURDAN DA İZLEMEK İSTEDİM VE GÜLMEKTEN YERLERE YATTIM RESMEN:)))) ÇOK TEŞEKKÜRLER

  8. Bana genc oldugumu hatrlatmasini istiyorm.bu filmn gece acilmasini dilerdim adminden.intrnt iyi degl dimi az cekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir